AKNE DOSYASI

AKNE MİTLERİNİ ÇÜRÜTÜYORUZ: BİLMEDİĞİNİZ İLGİNÇ GERÇEKLER!

Akne, tüm dünyada milyonlarca insanın yaşadığı ve oldukça bilinen bir problem olsa da bu ün kendisi hakkında pek çok yanıltıcı bilgiyi de beraberinde getiriyor. Sonuçta her şeyin de bir bedeli var değil mi? Gelin bugün birlikte akne hakkında yanlış bildiğimiz doğruları inceleyelim

Devamını Oku
AKNE SORUNU İLE MÜCADELENDE BİLMEN GEREKENLERİN HEPSİ BU YAZIDA!

Bu sabah uyandın ve o da ne? Cildinde kocaman bir akne belirmiş…

Akne, elbette geçici bir sorun olup arkadaşlarının yanında yüzünü saklaman için bir sebep değil, ancak akneden hızlı bir şekilde kurtulmak istemen çok normal, aşağıda yer alan süper basit yapılması ve yapılmaması gerekenler listemiz sana bu konuda yardımcı olacak!

Devamını Oku
AKNEYE MEYİLLİ CİLTLER HAKKINDA YANLIŞ BİLİNEN EFSANELER

Ciltteki kusurlarla başa çıkmak ciddi bir duygusal mücadeleye dönüşebilir. Akne ve tedavi efsaneleri kulaktan kulağa dolaşıyor ve kendine uygun doğru cilt bakım rutinini bulmak samanlıkta iğne aramaya benzeyebiliyor. Burada, sana en iyi akne karşıtı cilt bakım rutinini oluşturman için bilgi sağlamak adına hala dolaşan birkaç büyük yanlış inanışı yıkıyoruz.

Devamını Oku
AKNE TÜRLERİ NELERDİR? NASIL TEDAVİ EDİLİR?

Aknelerle daha önce mücadele ettiysen, ne yaparsan yap, sivilceler geçmiyor gibi göründüğünün farkındayız. Ancak ne tür akne sorunun olursa olsun, onu etkili bir şekilde tedavi etmek için bazı yollar var ve bu yazımızda bilmen gerekenleri sana anlatacağız.

Devamını Oku