Ürün Bilgisi

SOS BAND NEDİR?

SOS Band, ciltte hedeflenen noktada biriken kir ve yağı hidrokolloid teknolojisini kullanarak derinlemesine temizleyen bir banttır. Su geçirmez bariyer etkisi sayesinde sorunlu bölgeyi bakterilerden korurken, temassız bir iyileştirme ortamı sağlar. 

SOS BAND NASIL KULLANILIR?

Bandı hazırla, sorunlu bölgenin üzerine yapıştır, yarı saydamdan beyaza döndüğünde işlem tamam!

HİDROKOLLOİD TEKNOLOJİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Hidrokolloid, sayısız klinik deneyle bilimsel olarak desteklenen emici, esnek ve su geçirmez bir yapıştırıcıdır. Her bir SOS Band, kusurlu bölgenin hızlı ve güvenli bir şekilde iyileşmesi için optimum koşulları yaratır.

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?

SOS Band, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Alkol ve parfüm içermediği için en hassas ciltler bile kullanabilir!

CİLT BAKIM RUTİNİMDE NEREYE KOYMALIYIM?

En etkili sonuç ve yapışmayı elde etmek için SOS Band'ı temizlenmiş, kuru cilde uygulamanı öneririz. Bir kez uygulandıktan sonra cilt bakım rutinine devam edebilirsin. 

PAKETİ AÇTIKTAN SONRA NASIL MUHAFAZA ETMELİYİM?

SOS Band'ı ideal olarak oda sıcaklığında kilitli ambalajında saklamanı öneririz. Aşırı sıcaklıklar (sıcak veya soğuk), ürünün etkinliğini potansiyel olarak tehlikeye atabilir.

ALERJİ TESTİ YAPMALI MIYIM?

Hassas veya alerjik bir cildin varsa, her zaman bir alerji testi yapmanı öneririz. Yama testinin yalnızca ürüne karşı ilk tahriş reaksiyonlarını belirlemek için olduğunu ve vücudun diğer bölgelerine uygulandığında veya sürekli kullanımdan sonra benzer sonuçları garanti etmediğini lütfen unutma. SOS Band kullanımıyla ilgili endişelerin varsa lütfen kullanmadan önce doktoruna veya dermatoloğuna danış.

SOS BAND VEGAN MI?

SOS Band'da kullanılan hidrokolloid, %100 bitki bazlıdır, biyolojik olarak parçalanabilir ve hayvansal yan ürünlerden tamamen arındırılmıştır.

HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY YAPILIYOR MU?

Hayır yapmıyoruz ve asla yapmayacağız! Ayrıca vegan olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz!

SOS BAND SU GEÇİRİR Mİ?

SOS Band su geçirmez bariyer oluşturur ve üzerine makyaj yapılabilir!

HAMİLEYKEN YA DA EMZİRİRKEN KULLANABİLİR MİYİM?

SOS Band sadece %100 Hidrokolloid içerir, bu nedenle hamile veya emzirirken kullanmak güvenlidir. Şüphen varsa, lütfen önce doktoruna danış.

SOS BAND NEREDE ÜRETİLİYOR?

SOS Band, neredeyse her devrim niteliğindeki güzellik ve cilt bakımı trendinin ön saflarında yer alan bir ülke olan Güney Kore'de üretilmektedir.

NE KADAR SÜRE KULLANMALIYIM?

Ürünün rengi yarı saydamdan beyaza döndüğünde bant çıkartmaya hazır anlamına gelir, en etkili sonuç için 6 - 8 saat kullanım önerilir. Eğer ihtiyaç hissedersen yenileyebilirsin!

SOS BAND'I NEREDEN ALABİLİRİM?

Çantandan eksik etmemen gereken SOS Band’a ulaşmak çok kolay! Sana en uygun yeri keşfetmek için Nereden Alınır sayfasına göz at!